28 października 2023 (sobota)

DSC0508W sobotę, 28 października 2023 roku w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się turniej bilarda dla mieszkańców gminy Krośniewice. Rozgrywki były prowadzone w dwóch kategoriach wiekowych, dla młodzieży i dorosłych. Celem zawodów było zainteresowanie mieszkańców gminy nowymi formami spędzania czasu wolnego, oraz gra fair-play. Rywalizacja w obu kategoriach była bardzo zacięta. W kategorii młodzieżowej po bardzo wyrównanej walce I miejsce zajęła  Oliwia Szałańska, a drugą lokatę zajął Miłosz Tokarski - uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Krośniewicach. Natomiast wśród dorosłych pierwsze miejsce zajął Marcin Sobczak, na drugim stopniu podium znalazł się Damian Tomczak, trzecie miejsce zajął Ziemowit Bazaniak, a czwarte Aleksander Stajewski. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za ich czynny udział i grę fair-play. Zwycięzcom gratulujemy dobrej formy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.