UK Bookmakers

Pasowanie na czytelnika

Administrator.

 DSC0863W środę, 15 maja 2019r. w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1. Na uroczystość przybyli goście reprezentujący Urząd Miejski w Krośniewicach – burmistrz Katarzyna Erdman oraz Anna Straszewska – kierownik wydziału promocji.

Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską

Justyna Szadkowska.

 DSC0521 copyW czwartek, 9 maja w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach w ramach akcji „Z książką na walizkach” odbyło się spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską – znaną, cenioną i kilkakrotnie nagradzaną autorką książek dla dzieci. Pisarka otrzymała m.in. Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie Nagrodę Literacką im. Astrid Lindgren, nagrodę w konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” oraz Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz za całokształt twórczości. Renata Piątkowska jest również Kawalerem Orderu Uśmiechu, a kilka jej książek znalazło się na Złotej Liście Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Książka nas uczy, książka cieszy…

Administrator.

20190430 100417Książka nas uczy, książka cieszy,
czasem zadziwi nas niemało
albo po prostu tak rozśmieszy,
jakby się dobry żart słyszało

Hanna Łochocka

30 kwietnia 2019r. Bibliotekę Publiczną odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego w Krośniewicach.

Wiosna wkoło…

Justyna Szadkowska.

20190430 162455W ostatnim dniu kwietnia br. w oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach odbyły się kolejne warsztaty czytelniczo-artystyczne, tym razem zatytułowane „Wiosna wkoło”. Na początku spotkania został odczytany wiersz Małgorzaty Strzałkowskiej „Przyszła wiosna” mówiący o czynnościach, które wykonała upostaciowiona wiosna, m.in. zatańczyła wśród gałęzi, dała drzewom zieleń, obudziła pszczoły, obsypała kwiatem, „namówiła do powrotu wilgi, czaple i bociany”.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here