UK Bookmakers

Serduszkowy zawrót głowy - warsztaty w bibliotece

Justyna Szadkowska.

20190226 164220W dniu 26 lutego 2019r. w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach odbyły się kolejne warsztaty czytelniczo-artystyczne pn. „Serduszkowy zawrót głowy”.
Działania manualne poprzedziła pogadanka na temat zwierząt egzotycznych i rodzimych, z którymi spotykamy się w życiu codziennym. Dzieci obejrzały książki popularnonaukowe oraz albumy ze zwierzętami, a także poznały wiele ciekawostek na temat życia i zwyczajów panujących w świecie fauny.

Barwne ilustracje i fotografie zamieszczone w książkach były inspiracją do samodzielnie wykonywanych prac plastycznych. Z różnej wielkości serduszek dzieci skomponowały ulubione ptaki i zwierzęta – sowę, pieska, hipopotama, lisa, małpkę, mysz, niedźwiadka.
Kolejnym etapem pracy było kolorowanie zwierzaków. W tym celu uczestnicy warsztatów wykorzystali pastele olejne. Tak powstała piękna serduszkowa menażeria.

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here