UK Bookmakers

Turniej siatkówki

Administrator.

W sobotę, 25 listopada 2023 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało w hali sportowej Turniej Piłki Siatkowej w kategorii open. Do turnieju zapisało się sześć drużyn: Młode Wilki, Malinki, Miraż Izbica Kujawska, Morsy z Mielna, Polfarmex, Bez Nazwy. Turniej rozegrano systemem grupowym. Łącznie rozegrano 11 dobrych meczów obfitujących w wiele asów serwisowych, mocnych ataków i świetnych akcji. Rozgrywki toczyły się do dwóch wygranych setów do 25 pkt., a w przypadku remisu o zwycięstwie decydował tie-break do 15 pkt. Rozgrywki toczyły się na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzali zarówno sami zawodnicy jak również sędzia główny zawodów – Jacek Postolski. Po siedmiu godzinach gry turniej dobiegł końca. W trakcie zawodów w przerwie pomiędzy półfinałami zawodnicy mogli posilić się pizzą z lokalnej pizzerii „Leśnej”. Pierwsze miejsce w listopadowym turnieju piłki siatkowej w hali sportowej GCKSiR zajęła drużyna „Bez Nazwy”, drugą lokatę zajęła drużyna „Malinek”, trzecie miejsce przypadło drużynie „Morsów z Mielna”, czwartą lokatę zajęła drużyna „Miraż Izbica Kujawska”, piąte miejsce zajęła drużyna „Polfarmexu”, a szóstą lokatę zajęła drużyna „Młodych Wilków”.

Turniej bilarda

Administrator.

 DSC0508W sobotę, 28 października 2023 roku w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się turniej bilarda dla mieszkańców gminy Krośniewice. Rozgrywki były prowadzone w dwóch kategoriach wiekowych, dla młodzieży i dorosłych. Celem zawodów było zainteresowanie mieszkańców gminy nowymi formami spędzania czasu wolnego, oraz gra fair-play. Rywalizacja w obu kategoriach była bardzo zacięta. W kategorii młodzieżowej po bardzo wyrównanej walce I miejsce zajęła  Oliwia Szałańska, a drugą lokatę zajął Miłosz Tokarski - uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Krośniewicach. Natomiast wśród dorosłych pierwsze miejsce zajął Marcin Sobczak, na drugim stopniu podium znalazł się Damian Tomczak, trzecie miejsce zajął Ziemowit Bazaniak, a czwarte Aleksander Stajewski. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za ich czynny udział i grę fair-play. Zwycięzcom gratulujemy dobrej formy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

zdgoogle 96dp FOTORELACJA

Softballowy Klub Sportowy Krośniewice Mistrzem Polski Młodziczek U-13 w softballu dziewcząt!

Administrator.

387747974 989170172158589 8759488266439102013 nSoftballowy Klub Sportowy Krośniewice Mistrzem Polski Młodziczek U-13 w softballu dziewcząt. W niedziele  rozegraliśmy ostatnie mecze zawodów w Kutnie. Tym razem pogoda była łaskawsza i nie padał deszcz. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Pierwsza drużyna naszego klubu okazała się niepokonana wygrywając wszystkie swoje 4 mecze. Oprócz bardzo dobrej gry w obronie dziewczyny świetnie spisywały się w ataku zdobywając prawie 70 obiegów w swoich meczach. MVP drużyny została Maja Sieradzan za doskonała postawę na pozycji miotacza. Za grę w ataku należy pochwalić Roksanę Kamińską, Maję Chęcińską i Oliwię Marciniak.

Rajd pieczonego ziemniaka

Administrator.

20230930 150516W sobotnie popołudnie, 30 września 2023 r. Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało Rajd Rowerowy Pieczonego Ziemniaka  w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Jednocześnie z rajdem został zorganizowany spacer o kijkach nordic walking. Celem rowerzystów i piechurów był las w Pernie. Mieszkańcy gminy mogli wybrać się autobusem na obrzeża lasu, aby wspólnie pokonać odcinek 5 km z kijkami. Na miejscu, czyli przy Leśnej Klasie na rowerzystów i grupę nordic walking czekały  ziemniaki z ogniska, ciepła herbata oraz cukierek w ramach obchodzonego dzień wcześniej dnia chłopaka. Pomimo deszczowego poranka pogoda dopisała, popołudnie było znów ciepłe. Przejażdżka w barwach jesieni, z powiewem świeżego leśnego powietrza na szlaku, z nutą wspaniałego smaku pieczonych ziemniaków, które pamięta się z dzieciństwa okazała się świetnym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego weekendu na łonie natury. W rajdzie wzięło udział 17 cyklistów oraz 10 piechurów z kijami nordic walking.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  ANS WSGK KUTNO logo

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta:
94 9023 0006 0000 1720 2000 0010

All CMS Templates - Click Here