UK Bookmakers

Majowy rajd rowerowy 2023

Administrator.

received 5910901075687551We wtorek, 2 maja 2023 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało pierwszy majowy rajd rowerowy pod nazwą 3MAJ SIĘ KIEROWNICY.  Cykliści pokonali trasę liczącą 16 km, która wiodła przez Pomarzany do lasu w Pernie, a w drodze powrotnej –  przez Kajew. W rajdzie wzięło udział 38 rowerzystów. Pogoda była idealna, a droga przez rezerwat przyrody Świetlista Dąbrowa była dla cyklistów świetną okazją do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją, która czekała na uczestników rajdu było ognisko, w którym zostały przygotowane dla każdego pieczone ziemniaki, a chętni mogli upiec również kiełbaskę. Sprzyjające warunki atmosferyczne, zadowoleni cykliści, których połączył wspólny cel podróży rowerem, do tego leśny krajobraz przełomu wiosny i lata oraz smak pysznych ziemniaków – wszystko to sprawiło, że rajd należy uznać za satysfakcjonujący zarówno dla uczestników jak i organizatorów. 

Dziękujmy za pomoc organizacyjną:

- Komendzie Policji w Krośniewicach za zabezpieczeniu rajdu.

- Leśniczemu Leśnictwa Perna Arturowi Ligockiemu za udostępnienie terenu przy Leśnej Klasie.

zdgoogle 96dp FOTORELACJA

Turniej Tenisa Stołowego

Administrator.

received 5910901075687551W sobotę, 29 kwietnia 2023 roku w hali sportowej Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się turniej tenisa stołowego. Zawody były przeprowadzone z podziałem na dwie kategorie wiekowe dla młodzieży i dorosłych. Do rozgrywek zgłosiło się 8 zawodników w kategorii młodzież i 10 zawodników w drugiej kategorii, w tym dwoje uczestników poniżej 18 roku życia, których umiejętności, poziom gry i chęć rywalizacji sprawił, że wystąpili w  kategorii przewidzianej dla dorosłych. Uczestnicy obu kategorii zostali podzieleni w drodze losowania na dwie grupy: A i B. W grupach obowiązywał system gry każdy z każdym do 2 wygranych setów do 11 pkt. W przypadku remisu obowiązywał tie break, również do 11 pkt. Finały toczyły się do trzech wygranych setów.

V Mistrzostwa Krośniewic w Piłce Siatkowej

Administrator.

received 958906775139872W sobotę, 22 kwietnia 2023r. w hali sportowej w Krośniewicach odbyły się V Mistrzostwa Krośniewic w Piłce Siatkowej drużyn 6-osobowych w kategorii open. Imprezę sportową dla zawodników w każdym wieku zorganizowało Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

III Mistrzostwa Krośniewic w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Administrator.

20230415 104712W sobotę 15 kwietnia 2023 r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało III Mistrzostwa Krośniewic w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Mimo, iż w tym samym czasie odbywały się podobne zawody w Łodzi i część uczestników wybrała się właśnie tam,
to i tak nasze wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem.

Mistrzostwa oferowały możliwość wzięcia udziału w dwóch konkurencjach – wyciśnięcie maksymalnego ciężaru oraz wyciśnięcie połowy masy swojego ciała w maksymalnej ilości powtórzeń z podziałem na dwie kategorie wagowe: do 90 kg i powyżej 90 kg.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here