UK Bookmakers

Turniej bilarda klasycznego

Administrator.

received_677610710545422_copy_copy.jpgW sobotę, 22 października 2022 roku odbył się w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach turniej bilarda klasycznego. W sobotnie popołudnie do turnieju zgłosiło się ośmiu uczestników. Zawodnicy zostali podzieleni drogą losowania na dwie grupy. W grupach rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym. Do półfinału zakwalifikowała się najlepsza dwójka zawodników z każdej grupy, która zagrała tym razem systemem na krzyż. Najlepszy zawodnik grupy A zagrał na zawodnika z drugą lokatą z grupy B i odwrotnie. Poziom gry był wyrównany, lecz obfitował w wiele spektakularnych zagrań.

Zakończenie sezonu Bałtyckiej Ligi Softballu

Administrator.

received 407369044933625Softballowy Klub Sportowy, którego zawodniczki w sezonie jesienno-zimowym trenują na naszej hali sportowej uczestniczył niedawno w turnieju w Pradze. W ostatni weekend natomiast zakończył się pierwszy, historyczny sezon Bałtyckiej Ligi Softballu. Dziewczyny z Krośniewic zajęły miejsce na pierwszym, najwyższym stopniu podium! Gratulujemy, kibicujemy, pomagamy!

FOTORELACJA zdgoogle 96dp
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here