UK Bookmakers

Jesienny spacer z kijkami

Administrator.

W środę po południu, 16 października 2019 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało wycieczkę do pobliskiego Lasu w Pernie połączoną z zajęciami nordic walkng. Spacery z kijkami stają się coraz bardziej popularne wśród członków społeczności lokalnej. GCKSiR już po raz kolejny zaprosiło mieszkańców gminy do marszu szlakiem wytyczonym przez instruktorów hali sportowej GCKSiR w Krośniewicach – jest to odcinek o długości ok. 4 km, a na pokonanie trasy potrzeba średnio 45 min.

Podsumowanie sezonu przez drużynę softballu

Administrator.

IMG 20191005 143405540 HDRW sobotę, 5 października drużyna softballu oficjalnie zakończyła sezon. Dzięki firmie Animex krośniewicka młodzież trenująca tę dyscyplinę mogła wspólnie spędzić czas przy posiłku, w gronie koleżanek i kolegów. W spotkaniu wzięli udział również rodzice oraz sympatycy dyscypliny. Dwie godziny wspólnych rozmów i zabaw bardzo szybko minęły. Drużyna podsumowała sezon, w którym to juniorki młodsze zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski w softballu. Teraz pozostają treningi w hali oraz oczekiwanie na pierwsze mecze w nowym sezonie, czyli w 2020 roku.

Europejski Tydzień Sportu – turniej tenisa stołowego

Administrator.

W sobotę, 28 września 2019 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało turniej tenisa stołowego w kategorii open. Było to ostatnie wydarzenie w bieżącym roku w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Turniej miał na celu popularyzację gry w tenisa, umożliwienie pasjonatom tej dyscypliny porównania swoich umiejętności w warunkach rywalizacji sportowej, wyłonienie najlepszych zawodników oraz aktywne spędzenie wolnego czasu.

Europejski Tydzień Sportu – nordic walking

Administrator.

W środę po południu, 25 września 2019 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało wyjazd do Perny, którego celem był spacer leśnymi duktami z wykorzystaniem kijków do nordic walking. Inicjatywa zorganizowania wyjazdu pojawiła się na prośbę samych zainteresowanych, ale też idealnie wkomponowała się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu, realizowane w całej Europie w okresie od 23 do 30 września br.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here