UK Bookmakers

XVI Mistrzostwa Krośniewic w Futsalu o Puchar Burmistrza Krośniewic

Administrator.

 DSC0118

W niedzielę, 24 listopada 2019 r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało kolejną edycję imprezy sportowej na stałe wpisanej do kalendarza wydarzeń – XVI Mistrzostwa Krośniewic w Futsalu o Puchar Burmistrza Krośniewic. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonali dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach Małgorzata Przygodzka oraz kierownik hali sportowej Miłosz Gawrysiak. Zawodnicy odebrali od organizatorów życzenia udanych zawodów, zmagań z poszanowaniem zasad fair play, bezpiecznej, bezkontuzyjnej gry oraz sportowych sukcesów, po czym omówiono regulamin i zabrzmiał pierwszy gwizdek.

W tegorocznej edycji wzięło udział 6 drużyn, w tym 5 zespołów z Krośniewic i jedna drużyna przyjezdna. Miejsca w grupie zostały ustalone zgodnie z kolejnością zgłoszeń do turnieju. W grupie A znalazły się następujące drużyny: KROŚNIEWIANKA 1, RETRO KROŚNIEWIANKA i BULI TEAM. Natomiast w grupie B zagrały trzy kolejne zespoły – WŁADCY KROŚNIEWIC, FC DRZEWCE i KROŚNIEWIANKA 2.

Rozgrywki rozpoczęto o godz. 10.30. Rywalizacja w grupach prowadzona była systemem ,,każdy z każdym”. Mecze drużyn z poszczególnych grup odbywały się naprzemiennie, aż do wyłonienia półfinalistów. Pierwsze spotkanie rozpoczęły drużyny z grupy A. Na każdy pojedynek pomiędzy zespołami składały się dwie siedmiominutowe połowy, ze zmianą stron przez drużyny. Po rozegraniu 6 spotkań z pierwszego miejsca w grupie A do półfinału zakwalifikowała się drużyna BULI TEAM, a  drugie miejsce w tej samej grupie zajął zespół KROŚNIEWIANKA 1. W grupie B pierwsze miejsce wywalczyli WŁADCY KROŚNIEWIC, a drugie – zespół FC DRZEWCE. 

W kolejnym etapie rozgrywek przeciwnicy zostali zestawieni krzyżowo (pierwsza drużyna z grupy A zmierzyła się z drugą drużyną z grupy B, zwycięzca z grupy B ze zdobywcą drugiej lokaty w grupie A). Do finału przeszły drużyny BULI TEAM i WŁADCY KROŚNIEWIC. Ostatecznie zwyciężyła drużyna BULI TEAM wynikiem 3:2. Drugą lokatę zdobyli WŁADCY KROŚNIEWIC, natomiast w meczu o III miejsce zmierzyły się drużyny KROŚNIEWIANKA 1 i FC DRZEWCE – wygrała drużyna z Krośniewic 5:1. Mecz finałowy i pojedynek o trzecie miejsce były nieco dłuższe – trwały po 20 minut każdy (ze zmianą stron po pierwszej połowie).

W drużynie WŁADCÓW KROŚNIEWIC wystąpił Miłosz Cieśliński, najlepszy bramkarz turnieju, którego umiejętności doceniła komisja, w skład której weszli sędzia turnieju i organizatorzy. Królem strzelców został Adrian Janiak – reprezentant drużyny KROŚNIEWIANKA 1, zdobywca 11 bramek dla swojego zespołu. Natomiast najlepszym zawodnikiem XVI Mistrzostw Krośniewic w Futsalu o Puchar Burmistrza Krośniewic został Krystian Osiński z drużyny BULI TEAM.

Puchary, statuetki i dyplomy zwycięskim drużynom oraz wyróżniającym się zawodnikom wręczyli burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman oraz dyrektor GCKSiR w Krośniewicach Małgorzata Przygodzka. Turniej poprowadził kierownik hali sportowej Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach Miłosz Gawrysiak. Mecze były sędziowane przez Tomasza Garwickiego – doświadczonego arbitra, który wielokrotnie pełnił tę funkcję w czasie rozgrywek organizowanych przez GCKSiR, a wspierał go Adam Molik – sędzia liniowy turnieju.

zdjęcia zdgoogle 96dp

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here