UK Bookmakers

Rajd pieczonego ziemniaka

Administrator.

20230930 150516W sobotnie popołudnie, 30 września 2023 r. Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało Rajd Rowerowy Pieczonego Ziemniaka  w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Jednocześnie z rajdem został zorganizowany spacer o kijkach nordic walking. Celem rowerzystów i piechurów był las w Pernie. Mieszkańcy gminy mogli wybrać się autobusem na obrzeża lasu, aby wspólnie pokonać odcinek 5 km z kijkami. Na miejscu, czyli przy Leśnej Klasie na rowerzystów i grupę nordic walking czekały  ziemniaki z ogniska, ciepła herbata oraz cukierek w ramach obchodzonego dzień wcześniej dnia chłopaka. Pomimo deszczowego poranka pogoda dopisała, popołudnie było znów ciepłe. Przejażdżka w barwach jesieni, z powiewem świeżego leśnego powietrza na szlaku, z nutą wspaniałego smaku pieczonych ziemniaków, które pamięta się z dzieciństwa okazała się świetnym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego weekendu na łonie natury. W rajdzie wzięło udział 17 cyklistów oraz 10 piechurów z kijami nordic walking.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  ANS WSGK KUTNO logo

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta:
94 9023 0006 0000 1720 2000 0010

All CMS Templates - Click Here