UK Bookmakers

Softballowy Klub Sportowy Krośniewice Mistrzem Polski Młodziczek U-13 w softballu dziewcząt!

Administrator.

387747974 989170172158589 8759488266439102013 nSoftballowy Klub Sportowy Krośniewice Mistrzem Polski Młodziczek U-13 w softballu dziewcząt. W niedziele  rozegraliśmy ostatnie mecze zawodów w Kutnie. Tym razem pogoda była łaskawsza i nie padał deszcz. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Pierwsza drużyna naszego klubu okazała się niepokonana wygrywając wszystkie swoje 4 mecze. Oprócz bardzo dobrej gry w obronie dziewczyny świetnie spisywały się w ataku zdobywając prawie 70 obiegów w swoich meczach. MVP drużyny została Maja Sieradzan za doskonała postawę na pozycji miotacza. Za grę w ataku należy pochwalić Roksanę Kamińską, Maję Chęcińską i Oliwię Marciniak.


O brązowy medal otarła się druga drużyna naszego klubu jednak minimalna przegrana z Centaurami Warszawa 12 do 13 po bardzo zaciętym meczu nie dała nam podium. Najważniejszym celem startu drużyny drugiej i trzeciej w tych zawodach było ogranie się i zdobycie doświadczenia. Większość zawodniczek tych drużyn będzie grać w młodziczkach jeszcze rok, dwa lub więcej. MVP drugiej drużyny została Otylia Kacprzak. Na pochwałę zasługuje start na pozycji miotacza Mai Sierockiej. W ataku dobrze spisywały się Julia Gawrysiak i Justyna Rytkowska. MVP trzeciej ekipy to Gabrysia Wronkowska. Udane zawody rozegrały także Urbańska Zuzanna i Pietrzak Natalia. Ale wszystkie zawodniczki zasłużyły na pochwałę za postawę na boisku i zaangażowanie.

Podsumowanie zawodów odbyło się zaraz po ostatnim meczu. Nagrody wręczali: Pani Katarzyna Erdman Burmistrz Krośniewic oraz Pan Paweł Szczepanik Prezes Polskiego Związku Baseballu i Softballu.

Wszystkim zawodniczkom i trenerom gratulujemy rozegrania świetnego turnieju w nie najlepszych warunkach pogodowych. Rodzicom jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe przyjęcie dzieciaków jak na gospodarzy przystało. Do zobaczenia na boiskach w przyszłym roku.

Wyniki wszystkich meczy:

Sobota
Krośniewice III                  2 do 28                  Kutno
Krośniewice II                   12 do 13                Warszawa
Warszawa                         10 do 6                  Krośniewice III
Krośniewice I                    18 do 2                  Krośniewice II
Krośniewice III                  8 do 15                  Krośniewice I
Kutno                               13 do 17                Warszawa

Niedziela:
Kutno                                1 do 19                  Krośniewice I
Krośniewice II                   19 do 6                   Krośniewice III
Kutno                               11 do 2                   Krośniewice II
Warszawa                         7 do 15                   Krośniewice I

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce - Krośniewice I
2 miejsce – Centaury Warszawa
3 miejsce – Lions Kutno
4 miejsce - Krośniewice II
5 miejsce - Krośniewice III

zdgoogle 96dp FOTORELACJA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  ANS WSGK KUTNO logo

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta:
94 9023 0006 0000 1720 2000 0010

All CMS Templates - Click Here