UK Bookmakers

Taniec towarzyski dla dorosłych

Administrator.

Historia sekcji tańca towarzyskiego dla dorosłych zaczyna się 18 kwietnia 2016r., kiedy to odbyły się pierwsze tego typu zajęcia zorganizowane w ramach projektu pn. „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie” realizowanego przez powiat kutnowski. Kurs planowany był tylko na kilka spotkań, jednak ta forma aktywności tak się spodobała uczestnikom, że GCKSiR postanowiło wprowadzić do oferty zajęcia tańca na stałe.

Od października 2016r. uczestnicy poszerzają swoje umiejętności pod okiem Roberta Drobińskiego – dyplomowanego instruktora tańca towarzyskiego, posiadającego najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” zarówno w tańcach standardowych, jak i w latynoamerykańskich. Krośniewiczanie mieli okazję podziwiać umiejętności instruktora podczas takich wydarzeń jak koncert „Co nam zostało z tych lat…” z okazji 10. rocznicy istnienia chóru A’cappella (2016 r.) czy „Tańcz, nie żałuj podłogi” (2017 r.). Jesienią 2018r. pokazowe zajęcia odbyły się w Zespole Szkół nr 1 w Krośniewicach. W przyszłości może i grupa dorosłych odważy się zaprezentować zdobyte umiejętności…

Program kursu obejmuje tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep), tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, jive) oraz tańce użytkowe (salsa, bachata, disco-samba, tango argentyńskie, rock and roll). Okazjonalnie można było nauczyć się również greckiej zorby, a w związku z wizytą „Muzeum na kółkach” w Krośniewicach (2016r.) – poznać tańce żydowskie.

Wszystkich, którzy kochają taniec i chcą regularnie rozwijać swoje umiejętności lub choćby spróbować, czy jest to aktywność sprawiająca przyjemność (nie wyłączając przyszłych młodych par) zapraszamy do Ośrodka Kultury OSPa w poniedziałki w godz. 17.15 – 18.45 (grupa początkująca), 19.00 – 20.30 (grupa zaawansowana). Dołączyć można w każdej chwili, niepotrzebne są wyjątkowe umiejętności ani specjalistyczne obuwie czy stroje. Wystarczą wygodne buty, chęci i dobry humor, bo najtrudniejsze w kursie tańca jest podjęcie decyzji o udziale w zajęciach. Zgodnie z tekstem piosenki Anny Jantar można powiedzieć, że najtrudniejszy pierwszy krok… Reszty nauczysz się u nas!

 APC Collage   2019.03.25 19.17   001 1

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here