UK Bookmakers

Taniec towarzyski dla dzieci

Administrator.

Obecnie funkcjonująca sekcja tańca towarzyskiego dla dzieci działa w Ośrodku Kultury OSPa od października 2017r. i prowadzi ją Robert Drobiński – dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, posiadający najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” zarówno w tańcach standardowych, jak i w latynoamerykańskich. 

W 2017r., 2018r. i 2019r. zajęcia taneczne znalazły się również w programie warsztatów wakacyjnych, podczas których dzieci miały okazję odkryć swoją pasję do tańca, by później móc dołączyć do sekcji ćwiczącej regularnie przez cały rok.

W programie zajęć dla dzieci są takie tańce jak polka, walc angielski, cha-cha, jive czy polonez i belgijka. Program jest na bieżąco rozszerzany i dostosowany do  możliwości uczniów.

Zdobyte umiejętności dzieci miały okazję zaprezentować podczas spektaklu pt. ,,Kolęda z historią w tle, czyli ludzkie kłopoty małego Boga” (6 i 7 stycznia 2018r.), programów kończących rok kulturalny „Świadectwo z paskiem” (15 czerwca 2018r. i 13 czerwca 2019r.) oraz supportując występ „Jedno jest niebo” (22 lutego 2019 r.).

Dzieci, które chcą rozwijać swoją taneczną pasję, w każdej chwili mogą dołączyć do grupy, wystarczy przyjść na zajęcia do Ośrodka Kultury OSPa w poniedziałki w godz. 16.00 - 17.00.

zajęcia taneczne dla dzieci 1

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here