UK Bookmakers

MUZYCZNY NAPRAWDĘ MAGICZNY!

Administrator.

teatr muzycznyW sobotę, 1 lutego 2020r. pięćdziesięcioosobowa grupa krośniewiczan uczestniczyła w wyjeździe do Teatru Muzycznego w Łodzi. Celem wycieczki było obejrzenie programu karnawałowego. Teatr od kilku lat przygotowuje koncerty, które mają premierę w wieczór sylwestrowy, a następnie są z powodzeniem prezentowane w kolejnych miesiącach roku. Muzyczny znów okazał się magiczny!

WYJAZD DO TEATRU WIELKIEGO W ŁODZI – nagroda w konkursie medialnym

Administrator.

Jesienią 2019 GCKSiR w Krośniewicach uczestniczyło w cyklu warsztatów i wydarzeń artystycznych, które odbyły się w ramach III edycji projektu Łódzkie pełne kultury. Na zakończenie działań projektowych ogłoszono konkurs medialny, w którym dzięki ogromnej chęci współpracy i kreatywności młodzi krośniewiczanie zajęli I miejsce. Nagrodą były bilety na spektakl baletowy Kopciuszek. W dniu 22 stycznia 2020r. trzydzieścioro dzieci wraz z opiekunami zasiadło na widowni Teatru Wielkiego w Łodzi. Nagroda była naprawdę wspaniała!

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here