UK Bookmakers

Wigilia Miejska

Administrator.

20230204 165955W niedzielę 18 grudnia w na skwerze miejskim w Krośniewicach odbyła się Wigilia Miejska oraz Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wydarzenie zapoczątkowała Msza Święta, po której odbył się krótki koncert Chóru A’cappella. Następnie ksiądz dziekan Tomasz Jackowski wraz z burmistrz Krośniewic Katarzyną Erdman i zastępcą burmistrza Krzysztofem Urbańskim złożyli mieszkańcom życzenia po czym nastąpiło symboliczne podzielenie się opłatkiem.

Podczas wydarzenia mieszkańcy miasta mieli możliwość spróbowania wigilijnych potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich działających w gminie, a także zakupu świątecznych ozdób, które sprzedawali przyjezdni wystawcy. Nie obyło się także bez występów sekcji Ośrodka Kultury OSPa, młodzi instrumentaliści oraz podopieczne „Studia Piosenki” wykonywali kolędy i pastorałki, odbyły się także konkursy o tematyce bożonarodzeniowej w których nagrodami były gadgety GCKSiR.

FOTORELACJA zdgoogle 96dp
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  ANS WSGK KUTNO logo

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta:
94 9023 0006 0000 1720 2000 0010

All CMS Templates - Click Here