UK Bookmakers

Akcja Inspiracja - Afryka

Administrator.

20230921 115732Dzięki współpracy Ośrodka Kultury OSPa i Biblioteki Publicznej w Krośniewicach, w czwartek 21 września w sali widowiskowej Ośrodka Kultury OSPa odbyło się spotkanie zorganizowane w ramach cyklu "Akcja Inspiracja", którego gościem był Pan Robert Gondek - podróżnik, fotograf i specjalista od kontynentu afrykańskiego. W spotkaniu wzięła udział młodzież ze Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach  oraz Liceum Ogólnokształcące w Krośniewicach. 

Pan Robert z ogromną pasją opowiedział o przygodach jakich doświadczył podczas wypraw do Kenii, Ugandy, Rwandy czy Tanzanii. Wspaniała prezentacja była wzbogacona o bogatą kolekcję zdjęć z ów podróży.

Na koniec spotkania uczestnicy wykładu mogli zakupić oryginalne pamiątki, zaś Biblioteka Publiczna dzięki hojności autora wzbogaciła się o kolejną pozycję książkową - "W drodze na najwyższe szczyty Afryki". Dziękujemy za wspaniałe spotkanie! 🙂

Zapraszamy serdecznie wszystkich na kolejne wydarzenia organizowane przez GCKSiR, a miłośników literatury podróżniczej (i nie tylko!) - do Biblioteki Publicznej 🙂

zdgoogle 96dp FOTORELACJA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  ANS WSGK KUTNO logo

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta:
94 9023 0006 0000 1720 2000 0010

All CMS Templates - Click Here