UK Bookmakers

Akcja inspiracja - Nigdy nie jest za późno

Administrator.

 DSC0508W piątek, 27 października 2023r. odbyło się spotkanie z panią Magdaleną Michalak-Szwarc, byłą dziennikarką TVP i wieloletnią prezenterką Łódzkich Wiadomości Dnia.

„Nigdy nie jest za późno…” to hasło przewodnie pierwszej części spotkania, które skierowane było głównie do starszych odbiorców. Część warsztatowa poświęcona była tematyce głównie psychologicznej. Poruszone zostały tematy takie jak budowanie pewności siebie, odnalezienie wewnętrznego piękna, użycie sygnałów werbalnych i niewerbalnych w autoprezentacji. Celem warsztatu było przekonanie uczestników, że nigdy nie jest za późno na nowy początek i że wiara w siebie powinna być fundamentem poczucia własnego „ja”.

Druga część spotkania skierowana była dla także dla dużo młodszych odbiorców. Jej głównym celem było zainspirowanie młodszego pokolenia do spełniania swoich marzeń  zawodowych.

Bohaterka wydarzenia opowiedziała jak zaczęła się jej przygoda z dziennikarstwem,  zdradziła inne ciekawostki i kulisy dotyczące pracy w telewizji. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jak wygląda praca nad programem, ile osób go tworzy i jak długo. Na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnych zdjęć na pamiątkę tego niezwykłego spotkania.

zdgoogle 96dp FOTORELACJA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  ANS WSGK KUTNO logo

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta:
94 9023 0006 0000 1720 2000 0010

All CMS Templates - Click Here