10 lipca 2018 (wtorek)

 Klauzula informacyjna dotycząca Uczestników imprez i wydarzeń organizowanych przez GCKSiR w Krośniewicach

1. Drogi Uczestniku (Uczestniczko), Administratorem Twoich danych osobowych jest:
Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach, adres: ul. Łęczycka 19a, 99-340 Krośniewice zwane dalej: „Administratorem”.
Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod numer: 24 252 51 09. Możesz także skontaktować się z inspektorem danych osobowych pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Twoje dane, w postaci fotografii lub filmu zawierającego Twój wizerunek oraz Twoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, nr tel, adres mail) przetwarzane są w celu dokumentowania i promowania i upowszechniania statutowej działalności GCKSiR, w celu zapewnienia prawidłowej organizacji danej imprezy (np. wydawanie imiennych wejściówek, lub rezerwacja biletów) oraz w celach informacyjno – promujących kolejne wydarzenia realizowane przez GCKSiR.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres uzasadniający organizowanie, promowanie i dokumentowanie organizowanej imprezy lub wydarzenia.

6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. Przekazanie nam Twoich danych osobowych jest dobrowolne.

9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*. 

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

 

Informacja dotycząca uczestników imprez  i wydarzeń organizowanych przez Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach (GCKSiR)

Administratorem danych osobowych jest Gminne Cenrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach z siedzibą w Krośniewicach, ul. Łęczycka 19a,
z inspektorem ochrony danych w Gminnym Cenrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach można kontaktować się przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korzystanie z imprez/wydarzeń organizowanych przez GCKSiR  jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zadań ustawowych i statutowych naszej instytucji.

GCKSiR zastrzega sobie prawo utrwalania przebiegu imprezy (zdjęcia uczestników, zapis filmowy) w celach dokumentacyjnych, edukacyjnych i promocyjnych.

Udział w imprezie oznacza wyrażenie przez Uczestnika zgody na nieodpłatne utrwalenie swojego wizerunku w wyżej wskazanym zakresie, a także na jego rozpowszechnianie bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, w szczególności poprzez umieszczanie fotografii, filmów i nagrań dźwiękowych w serwisach internetowych prowadzonych przez GCKSiR, w innych elektronicznych środkach przekazu zarządzanych, lub wykorzystywanych w dowolnym zakresie przez GCKSiR, w publikacjach GCKSiR, a także w publikacjach i serwisach osób trzecich, z zastrzeżeniem, że przedmiotowe fotografie i filmy w publikacjach osób trzecich mogą jedynie ilustrować informacje o działalności prowadzonej przez GCKSiR, a ich wykorzystywanie w innym kontekście nie jest dozwolone.

GCKSiR zapewnia, że wizerunek Uczestników imprez nie będzie wykorzystywany w celach zarobkowych, a Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że z tytułu jego użycia nie przysługują im jakiekolwiek roszczenia, w szczególności prawo do wynagrodzenia.

Każdy kto korzysta z imprez organizowanych przez GCKSiR i nie wyraża zgody na przetwarzanie jego danych osobowych (w tym wizerunku) w ramach nagrań wizualnych, dźwiękowych, zdjęciowych dokonywanych przez GCKSiR w celach promocyjnych i rozpowszechniania działań GCKSiR jest obowiązany zgłosić to osobom prowadzącym daną imprezę.

GCKSiR  nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych Uczestników innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe podane przez Uczestnika (imię    i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu) będą jednak przetwarzane przez GCKSiR w celach przeprowadzenia imprezy oraz w celach komunikacji pomiędzy GCKSiR a Uczestnikiem, oraz w celach promujących i informacyjnych o kolejnych imprezach.

Szczegółowe informacje wymagane przez RODO dla tego zakresu danych zawarto zawarto w klauzuli informacyjnej dla uczestników imprez organizowanych przez GCKSiR , która jest dostępna w:  Ośrodku Kultury OSPa, Hali Sportowej, Bibliotece Publicznej oraz w Świetlicy Osiedlowej „Andersówka”.

Nasi Partnerzy

  • herb krosniewice
  • logo leiber
  • zuk
  • sm
  • expom
  • Logo BanK SGB Krosniewice
  • muks
  • ANS WSGK KUTNO logo
  • NeoPunkt Kozanecki